TŘÍDENNÍ HUDEBNÍ NÁŠUP UKÁZAL, ŽE SLAVNOSTI PIVA V PŘÍRODNÍM AREÁLU MAJÍ SVÉ KOUZLO

Dvacátý třetí ročník pivních slavností začal už ve čtvrtek a na pódiu se za 3 dny vystřídalo až 19 kapel. Byl to hudební maraton i s pivní olympiádou, který si někteří užili jako čtyřdenní až pětidenní oddych, vypnutí a únik od běžného života, průmyslového ruchu, silnic, dálnic…

Zahrály nejen české kapely, ale také skupiny ze Slovenska a Maďarska. Návštěvníci se postarali o absolutně skvělou atmosféru, takže kapely dostávaly skvělou zpětnou vazbu a vše se na Kamínce proměnilo v jedinečný „koncert“.

„Přijet na akci, kde je tolik kapel, spát v přírodě, mít k dispozici na ochutnání tolik druhů piv a k tomu počasí vyloženě na objednávku, co víc si můžeme přát,“ konstatovala jedna z každoročních návštěvnic Monika.

Díky soutěžím si někteří zajistili vstupenky na další ročník. Moderátoři z ROCK MAXU atmosféru na Kamínce pěkně hecovali, WALDA GANG a RYBIČKY 48 předvedli show i s ohni, konfetami a tak to rozjeli, že zpívala a tančila skoro celá Kamínka. DYMYTRY na stage pozvali i děti, které si tam doslova zapařily.

Byla to jedna velká jízda a k tomu každý den slunečný, takže vzhůru k dalšímu ročníku „psát“ další pivní příběh.