KAMÍNKA KEMP SE USKUTEČNIL
V NOVÉM KABÁTĚ

Čtyřiadvacátý ročník nabral nový směr. Festival pro někoho třídenní, pro některé čtyřdenní ustál i nepřízeň počasí.

Rekreační areál na Kamínce se otevřel ve čtvrtek úderem 16té hodiny, kdy byl pro návštěvníky připraven až do půlnoci live jukebox. Pro některé to byla vskutku příjemná novinka nejen po hudební stránce, ale i vizuální a světelné.

Ostrý start byl zahájen punkovým nářezem v pátek kolem poledne a v ten moment se rozjela hudební šňůra 17ti kapel, která skončila v neděli nad ránem. Premiéru na Kamínce měly kapely Harlej, Krucipüsk a Mňága a Žďorp, kterou si publikum na závěr 3x vyžádalo zpět. Naprosto skvěle zahrály a vytvořily úžasnou atmosféru i kapely Alkehol, Doga, Limetal, Premier, Metalinda, Vypsaná fiXa a další.

Pro ty, co tento hudebně zábavný festival berou i jako dovolenou, byl kemp připraven s navýšenou kapacitou a nově i s festivalovou prodejnou již od středy.

V areálu čekalo na návštěvníky pivních slavností nejenom 40 druhů piv, ale i novinky v podobě barber shopu, tetování air brush, fotostěna v novém brandu, ledková brána u vstupu do open air „hospůdky na hřišti“, ve které byla další LED obrazovka s online přenosem z podia. Nechyběly opět ani pivní soutěže a pivní olympiáda, díky nimž si návštěvníci odnesli ceny od pivovarů a ti úspěšnější permice na Kamínka kemp 2020.